Co zrobić, by chrzciny były osłodą po trudnych, pierwszych dniach rodzicielstwa, a nie kolejnym zamieszaniem w życiu?

Czy uroczystość ta musi być dodatkowym obciążeniem dla młodych rodziców, dla których i tak doba jest za krótka?

Najprostszym sposobem jest zlecenie usługi cateringu naszej firmie. Jesteśmy specjalistami w swojej branży. Sprawimy, że ze spokojem będziecie Państwo świętować pojawienia się kolejnego członka rodziny w iście familijnej atmosferze, bez konieczności przygotowywania kulinarnej oprawy i obsługiwania gości. Odpada również sprzątanie po rodzinnej uroczystości. To ogromna wygoda i ułatwienie dla rodziców, którzy tęsknią za każdą chwilą wytchnienia od codziennych obowiązków. Przedstawienie nowo narodzonego dziecka rodzinie nie musi wiązać się z dodatkowym wysiłkiem i godzinami spędzonymi w kuchni. Zależy nam, byście Państwo byli zadowoleni z naszego cateringu i naszych usług.

Przyjęcie sakramentu Chrztu Świętego to spotkanie rodzinne, jak również przeżycie religijne. Pamiętamy o tym przygotowując tę uroczystość.

Chrzest Święty jest w naszej tradycji niezwykle ważnym wydarzeniem i zatroszczymy się o to, by żadna z tych chwil nie umknęła Państwa uwadze.

OFERUJEMY:

WYSOKĄ JAKOŚĆ POTRAW ORAZ ATRAKCYJNE MENU

Przygotowane przez naszą firmę dania wyróżniają się smakiem, sposobem podania i oryginalnością przygotowania. Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie Państwa gości, dlatego bazujemy na dobrych jakościowo produktach, w które zaopatrujemy się u lokalnych dostawców. Często wykorzystujemy produkty sezonowe. Bierzemy pod uwagę nasze przywiązanie do tradycji i polskiej gościnności. Możemy zapewnić wystawny obiad ale także bufet zimnych przekąsek, słodki poczęstunek itp. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i propozycje – dostosujemy się do Państwa oczekiwań i potrzeb żywieniowych. Zapewniamy tort, który wykończeniem i dekoracjami nawiązywał będzie do charakteru uroczystości i nowo ochrzczonego dziecka.

PROFESJONALNĄ I TERMINOWĄ OBSŁUGĘ

Tworzymy zgrany zespół wykwalifikowanych kucharzy, kelnerów i barmanów, którzy służą Państwu swoim szerokim doświadczeniem oraz zawodowymi umiejętnościami. Posiadamy odpowiedni sprzęt cateringowy i gastronomiczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć uroczystość zarówno w wynajętej sali, w plenerze czy też w obiekcie bez zaplecza gastronomicznego. Zadbamy o to, by odpowiednio podjąć wszystkich  Państwa gości.

ELEGANCKĄ I WYJĄTKOWĄ OPRAWĘ DAŃ

Starannie przygotowane dania wymagają szczególnej oprawy. Posiadamy w ofercie nowoczesną zastawę i bieliznę stołową oraz  dekoracje i dodatki, które podkreślą wyjątkowy charakter tej uroczystości. Zadbamy o to, by wszystko tworzyło spójną i atrakcyjną całość wpisującą się w życzenia i oczekiwania młodych rodziców.

ZORGANIZUJ Z NAMI NIEZAPOMNIANE ŚWIĘTO W RÓŻU LUB BŁĘKICIE!

Zapytaj o szczegóły oferty