Czy można zorganizować udaną imprezę bez długiego planowania i wielu godzin spędzonych w kuchni?
Czy musimy samodzielnie przygotowywać pracochłonne, świąteczne specjały?
Jak nie zatracić się w przygotowaniach do rodzinnej uroczystości?

W ferworze przygotowań do ważnej uroczystości przychodzi Państwu z pomocą Spółdzielnia socjalna DELICJA. Oferujemy dostawę zamówionych dań wraz z obsługą kelnerską oraz kompleksową, kulinarną oprawą organizowanego przez Państwa wydarzenia, łącznie ze sprzątaniem po imprezie. Pani domu może już tylko witać z uśmiechem przybyłych gości.

Nie ma dla nas znaczenia, gdzie dana impreza się odbywa. Usługę cateringu możemy zrealizować w lokalu, w Państwa domu lub w plenerze. Istnieje możliwość zamówienia dań z dostawą, bez aranżacji i obsługi przyjęcia.

Z naszych usług mogą korzystać wszyscy, którzy cenią wygodę lub chcą poświęcić swój czas rodzinie, a nie na stanie przy garnkach. Jesteśmy także korzystną alternatywą dla osób, które nie lubią lub nie potrafią gotować. W takich przypadkach catering jest optymalnym rozwiązaniem. Naszą ofertę kierujemy do firm, instytucji, a także do klientów indywidualnych.

Z przyjemnością zajmiemy się oprawą kulinarną, m.in. takich imprez jak:

  • bankiety
  • gale jubileuszowe
  • studniówki oraz inne szkolne uroczystości
  • przyjęcia okolicznościowe: urodziny, imieniny, uroczyste obiady, etc.
  • imprezy plenerowe
  • przyjęcia świąteczne
  • sylwester

Jak mawiał Oscar Wilde „Po dobrym obiedzie nie ma się pretensji do nikogo – nawet do własnej rodziny”. Lepiej jest więc powierzyć kulinarne zaopatrzenie profesjonalistom.

OFERUJEMY:

WYSOKĄ, POWTARZALNĄ JAKOŚĆ POTRAW ORAZ INDYWIDUALNE MENU

Przygotowane przez naszą firmę dania wyróżniają się smakiem, sposobem podania i oryginalnością przygotowania. Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie Państwa gości, dlatego bazujemy na dobrych jakościowo produktach, w które zaopatrujemy się u lokalnych dostawców. Możemy zaproponować menu z naszej bogatej, standardowej oferty dań głównych, przystawek, sałatek i deserów ale jesteśmy także otwarci na wszelkie sugestie i propozycje. Dostosujemy się do Państwa oczekiwań i potrzeb żywieniowych. Szanujemy Państwa przywiązanie do rodzimych smaków i dań typowych dla kuchni polskiej, choć nie są nam obce współczesne przepisy. Możemy dopasować menu do Państwa oczekiwań i na przykład zastąpić tradycyjne, polskie smaki niskokalorycznymi zamiennikami.

PROFESJONALNĄ I TERMINOWĄ OBSŁUGĘ

Tworzymy zgrany zespół wykwalifikowanych kucharzy, kelnerów i barmanów, którzy służą Państwu swoim szerokim doświadczeniem oraz zawodowymi umiejętnościami. Posiadamy odpowiedni sprzęt cateringowy i gastronomiczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć każde wydarzenie zarówno w wynajętej sali, jak też w plenerze czy w obiekcie bez zaplecza gastronomicznego. Zadbamy o to, by odpowiednio, w ustalonym terminie podjąć wszystkich Państwa gości. Oferujemy kompleksową obsługę kelnerską.

ELEGANCKĄ I WYJĄTKOWĄ OPRAWĘ DAŃ

Starannie przygotowane dania wymagają szczególnej oprawy. Posiadamy w ofercie nowoczesną zastawę i bieliznę stołową oraz  dekoracje i dodatki, które podkreślą charakter danej uroczystości. Zadbamy o to, by wszystko tworzyło spójną i atrakcyjną całość.

DODATKOWE ATRAKCJE DLA GOŚCI

Na Państwa życzenie możemy przygotować atrakcje kulinarne wykraczające poza standardową ofertę, które wpisywać się będą w aktualne trendy, jak też w Państwa indywidualne potrzeby. Może to być:

– Bogato zaopatrzony kącik wiejski, tzw. „stół regionalny” z przygotowanymi według tradycyjnych receptur kiełbasami, wiejskimi wędlinami, domowymi przetworami oraz innymi pysznymi specjałami.

– Candy bar, czyli kącik z różnego gatunku słodyczami.

– Zestawy przekąsek koktajlowych oraz mini ciast „finger – food”, które znakomicie wyglądają i smakują. Te wytrawne i słodkie dania do szybkiego zjedzenia są jednym z najnowszych trendów i cieszą się dużą popularnością.

MOŻNA NA NAS LICZYĆ! ZORGANIZUJEMY ATRAKCYJNĄ BIESIADĘ I POSPRZĄTAMY PO IMPREZIE