Czy można zorganizować przyjęcie pierwszokomunijne tak, by uroczystość ta nie generowała dodatkowego stresu? 

Przyjęcie sakramentu Eucharystii to uroczystość kościelna, z którą wiąże się spotkanie w gronie najbliższych. Z całą pewnością Pierwsza Komunia Święta to zarówno dla dziecka, jak i jego najbliższych bardzo ważna uroczystość i niezapomniane przeżycie.

Możemy pomóc w organizacji takiego przyjęcia pamiętając o istocie tej uroczystości. Dołożymy wszelkich starań, by zachować klimat radosnego celebrowania wspólnie spędzanych chwil, cieszenia się swoim towarzystwem oraz przyjętym sakramentem Komunii Świętej.

W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę przywiązujemy do oprawy tej uroczystości. Zorganizowanie komunii w restauracji wiąże się ze sporymi kosztami, dlatego coraz więcej osób woli zamówić usługi cateringowe bezpośrednio do swojego domu. Jest to korzystne cenowo rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić sporo czasu oraz nerwów.

OFERUJEMY:

WYSOKĄ JAKOŚĆ POTRAW I ODŚWIĘTNE MENU

Przygotowane przez naszą firmę dania wyróżniają się smakiem, sposobem podania i oryginalnością przygotowania. Bierzemy pod uwagę nasze przywiązanie do tradycji i polskiej gościnności. Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie Państwa gości, dlatego bazujemy na dobrych jakościowo produktach, w które zaopatrujemy się u lokalnych dostawców. Nie korzystamy z produktów wysoko przetworzonych i z dużą ilością konserwantów. Możemy zapewnić wystawny obiad ale także bufet zimnych przekąsek, słodki poczęstunek itp. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i propozycje. Dostosujemy się do Państwa oczekiwań i potrzeb żywieniowych. Zapewnimy tort, który wykończeniem i dekoracjami nawiązywał będzie do charakteru uroczystości.

PROFESJONALNĄ I TERMINOWĄ OBSŁUGĘ

Tworzymy zgrany zespół wykwalifikowanych kucharzy, kelnerów i barmanów, którzy służą Państwu swoim szerokim doświadczeniem oraz zawodowymi umiejętnościami. Posiadamy odpowiedni sprzęt cateringowy i gastronomiczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć uroczystość zarówno w wynajętej sali, jak też w plenerze czy w obiekcie bez zaplecza gastronomicznego. Zadbamy o to, by odpowiednio podjąć wszystkich Państwa gości. Oferujemy kompleksową obsługę kelnerską w trakcie trwania przyjęcia komunijnego.

ELEGANCKĄ I WYJĄTKOWĄ OPRAWĘ DAŃ

Starannie przygotowane dania wymagają szczególnej oprawy. Posiadamy w ofercie nowoczesną zastawę i bieliznę stołową oraz  dekoracje i dodatki, które podkreślą wyjątkowy charakter tej uroczystości. Zadbamy o to, by wszystko tworzyło spójną i atrakcyjną całość, odpowiednią do okazji, w której dominować będzie świeżość i biel.

ATRAKCJE DLA NAJMŁODSZYCH

Nie zapominamy o tym, że głównym bohaterem tego święta jest dziecko. Z myślą o najmłodszych gościach przygotujemy specjalnie dobrane, dziecięce menu, które na talerzu prezentować się będzie wyjątkowo atrakcyjnie i apetycznie.  Mamy także szeroki wybór słodkości oraz deserów, od ciast domowych i mini ciasteczek, po pięknie przybrane torty komunijne.

CELEBRUJ WYJĄTKOWY DZIEŃ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ W GRONIE RODZINY I PRZYJACIÓŁ!

Zapytaj o szczegóły oferty