Czy wiesz, że o powodzeniu eventu nie decyduje wyłącznie perfekcyjny scenariusz, muzyka i atrakcje towarzyszące? Dużą rolę może odegrać dobra kuchnia, a także smakowite oraz ciekawie podane dania.

Czy wiesz, że poczęstunek jest równie ważny jak treść przekazywana podczas biznesowego spotkania?

Catering jest optymalnym rozwiązaniem w przypadku różnego rodzaju konferencji, szkoleń, seminariów, firmowych bankietów i spotkań biznesowych czy też innych wydarzeń organizowanych dla pracowników, partnerów biznesowych oraz klientów firmy.          Kompleksowa obsługa cateringowa doskonale sprawdza się w przypadku małych i dużych przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Trudno w dzisiejszych czasach wyobrazić sobie funkcjonowanie jakiegokolwiek podmiotu bez firmowego eventu lub chociażby spotkania integracyjnego. Każde z takich wydarzeń może być bowiem okazją do promowania własnej działalności.

Nasza firma umożliwia szybką i sprawną oprawę kulinarną takich wydarzeń. Nie muszą się już Państwo martwić o zaplecze gastronomiczne. Ważna jest dla nas jedynie data i czas imprezy, przewidywana liczba osób oraz uzgodnione z Państwem menu. Wspieramy organizację eventów także serwisem kelnerskim.

Wpływ cateringu na zadowolenie  uczestników spotkania jest ogromny. Dlatego warto korzystać z tego narzędzia podczas organizacji firmowych wydarzeń wybierając sprawdzonego dostawcę.

OFERUJEMY:

WYSOKĄ JAKOŚĆ CATERINGU ORAZ INDYWIDUALNY DOBÓR MENU

Przygotowany przez naszą firmę catering wyróżnia się smakiem, sposobem podania i oryginalnością przygotowania. Bazujemy na dobrych jakościowo produktach, w które zaopatrujemy się u lokalnych dostawców. Możemy zaproponować standardowe menu ale jesteśmy także otwarci na wszelkie sugestie i propozycje. Dostosujemy się do Państwa oczekiwań i potrzeb żywieniowych. Dopasujemy menu do charakteru imprezy oraz do jej uczestników. Zadbamy o odpowiednie wyeksponowanie potraw, ciepłych i zimnych przekąsek koktajlowych, kanapek, mini ciast, napojów, etc.

PROFESJONALNĄ I TERMINOWĄ OBSŁUGĘ

Tworzymy zgrany zespół wykwalifikowanych kucharzy, kelnerów i barmanów, którzy służą Państwu swoim szerokim doświadczeniem oraz zawodowymi umiejętnościami. Posiadamy odpowiedni sprzęt cateringowy i gastronomiczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć każde wydarzenie firmowe zarówno w wynajętej sali, jak też w plenerze czy w obiekcie bez zaplecza gastronomicznego. Zadbamy o to, by odpowiednio, w ustalonym terminie podjąć wszystkich Państwa gości. Oferujemy kompleksową obsługę kelnerską. Przygotowanie posiłków dla większej ilości osób nie jest dla nas wyzwaniem.

ELEGANCKĄ I WYJĄTKOWĄ OPRAWĘ

Starannie przygotowane dania wymagają szczególnej aranżacji. Posiadamy w ofercie nowoczesną zastawę i bieliznę stołową, a także eleganckie dekoracje, które podkreślą rangę wydarzenia. Wkomponujemy się w miejsce, w którym odbywa się spotkanie. Dopasujemy menu oraz formę serwowania posiłków do rodzaju imprezy.

DODATKOWE ATRAKCJE DLA GOŚCI

Bardzo często to właśnie catering decyduje o powodzeniu firmowego eventu. Dlatego na Państwa życzenie możemy przygotować dodatkowe atrakcje kulinarne wykraczające poza naszą standardową ofertę, które wpisywać się będą w aktualne trendy, jak też w Państwa potrzeby.

Może to być:

– Bogato zaopatrzony kącik wiejski, tzw. „stół regionalny” z przygotowanymi według tradycyjnych receptur kiełbasami, wiejskimi wędlinami, domowymi przetworami oraz innymi pysznymi specjałami.

– Candy bar, czyli kącik z różnego gatunku słodyczami.

– Zestawy przekąsek koktajlowych oraz mini ciast „finger – food”, które znakomicie wyglądają i smakują. Te wytrawne i słodkie dania do szybkiego zjedzenia są jednym z najnowszych trendów eventowych i cieszą się dużą popularnością.

DOBRY CATERING MOŻE BYĆ ELEMENTEM DECYDUJĄCYM O SUKCESIE W BIZNESIE