Jesteśmy nowoczesną i otwartą na wyzwania firmą, którą tworzą ludzie Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM w branży gastronomicznej i spożywczej. W usługach cateringowych działamy od 2012 r.

MOŻEMY POCHWALIĆ SIĘ ORGANIZACJĄ WIELU KULINARNYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ ORAZ POZYTYWNYMI OPINIAMI NASZYCH KLIENTÓW. Systematycznie inwestujemy w firmę oraz w jej pracowników. Udoskonalamy wyposażenie, naszą ofertę ale także posiadane umiejętności i wiedzę z interesującego nas obszaru, by jak najlepiej wywiązywać się z powierzonych nam zadań. GOTOWANIE JEST NASZĄ PASJĄ i dlatego spełniamy się w gastronomii – w tym, do czego mamy predyspozycje i powołanie.

Tajemnica naszego sukcesu tkwi nie tylko w najlepszej klasy sprzęcie gastronomicznym i nowoczesnej hali. Liczy się również organizacja pracy, odpowiednie komponowanie posiłków, sztuka podawania potraw oraz znajomość tradycji kulinarnych. Najmocniejszym ogniwem jest jednak zawsze człowiek – nasz zespół tworzą WYKWALIFIKOWANI kucharze, kelnerzy i barmani. To zgrany zespół ludzi, których łączą kulinarne zamiłowania, wspólne zainteresowania, a także potrzeba DZIAŁANIA NA RZECZ SWOJEJ SPOŁECZNOŚCI. Wszystkim nam zależy na powodzeniu współorganizowanych przez nas wydarzeń ale także na tym, byśmy mieli swój udział w kreowaniu rozwoju lokalnego.

Spółdzielnię socjalną DELICJA założyło pięć osób. Skład zarządu spółdzielni nie uległ zmianie do dnia dzisiejszego. Tworzą go:

MARIA BOGUSZ – Prezes Zarządu

BARBARA UŁOMEK – Wiceprezes Zarządu

LUCYNA GIBAŁA – Wiceprezes Zarządu

EWA GRATKOWSKA  – Członek Zarządu

MARZENA POMYKAŁA – Członek Zarządu.

 „Ogromną satysfakcję sprawia mi zadowolenie klientów, gdy chwalą jakość naszych usług, smak i wygląd serwowanych dań. Dzięki naszej firmie, biesiadowanie jest czymś więcej niż tylko spożywaniem posiłku. Może być sztuką dającą wyjątkową przyjemność, uspokajającą i wyciszającą, pomagającą w przezwyciężaniu wszelkich smutków. Dobre jedzenie łagodzi obyczaje. Wspólne delektowanie się potrawami integruje. Jest także sposobem okazania życzliwości i miłości. Może być również impulsem do nawiązania kontaktu i bliższych relacji. Na co dzień widzę w mojej pracy, jak kulinarna uczta godzi ze sobą różne środowiska. Człowiek najedzony inaczej patrzy na świat. Gdy to jedzenie jest przygotowane i podane w wyjątkowy sposób, zwiększa się siła jego oddziaływania. Nasza firma jest po to, by dawać ludziom możliwość celebrowania wspólnie spędzanego czasu i czynić te chwile wyjątkowymi. Oferujemy usługę kompleksowego cateringu, którym bez wątpienia zachwycą się Państwa goście.

                                                                          – Maria Bogusz

                                                                          Prezes Zarządu Spółdzielni socjalnej DELICJA