Czy można się w jakiś sposób zabezpieczyć i wykluczyć niespodziewane okoliczności, by uroczystość weselna była rzeczywiście najszczęśliwszym dniem w życiu? Czy boisz się, że ogrom przygotowań i stresu mogą zepsuć te chwile szczęścia?

Ślub i przyjęcie weselne jest wydarzeniem szczególnym, o którym pamięta się do końca życia. Tym chwilom towarzyszą wielkie emocje dotyczące nowej drogi życia ale także bardziej przyziemne, bo związane z organizacją weselnej uroczystości.

Nasza firma cateringowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nowożeńców i ich rodzin. Możemy przejąć dużą część obowiązków związanych z organizacją przyjęcia weselnego – zorganizujemy catering weselny, o którym będzie się mówiło przez lata. Będą to oczywiście same pozytywne relacje, bo gwarantujemy sprawdzone menu z wykwintnymi daniami oraz pełen profesjonalizm w obsłudze gości.

Jesteśmy w stanie obsłużyć kameralny bankiet dla najbliższych, jak też wystawne wesele. Zrealizujemy zamówienie na czas i w każdym miejscu, dzięki czemu będziecie Państwo mogli skupić całą uwagę na wspólnym celebrowaniu tej wyjątkowej uroczystości.

To szczególny dzień, w którym wszystko musi być dopięte na przysłowiowy „ostatni guzik”.

OFERUJEMY:

WYSOKĄ JAKOŚĆ POTRAW I WYSTAWNE MENU

Przygotowane przez naszą firmę dania wyróżniają się smakiem, sposobem podania i oryginalnością przygotowania. Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie Państwa gości, dlatego bazujemy na dobrych jakościowo produktach, w które zaopatrujemy się u lokalnych dostawców. Wykorzystujemy produkty sezonowe. Możemy zaproponować menu z naszej bogatej, standardowej oferty dań głównych, przystawek, sałatek i deserów ale jesteśmy także otwarci na wszelkie sugestie i propozycje z Państwa strony. Dostosujemy się do Państwa oczekiwań oraz potrzeb żywieniowych. Możemy przygotować degustacyjne próbki naszych wytrawnych i słodkich potraw.

PROFESJONALNĄ I TERMINOWĄ OBSŁUGĘ

Tworzymy zgrany zespół wykwalifikowanych kucharzy, kelnerów i barmanów, którzy służą Państwu swoim szerokim doświadczeniem oraz zawodowymi umiejętnościami. Posiadamy odpowiedni sprzęt cateringowy i gastronomiczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć wesele zarówno w wynajętej sali, w ogrodzie czy też w obiekcie bez zaplecza gastronomicznego. Zadbamy o to, by odpowiednio podjąć wszystkich przybyłych na uroczystość gości. Przygotowanie posiłków dla większej ilości osób nie jest dla nas wyzwaniem.

ELEGANCKĄ I WYJĄTKOWĄ OPRAWĘ DAŃ

Starannie przygotowane dania wymagają szczególnej oprawy, by zwróciły uwagę gości weselnych. Posiadamy w ofercie nowoczesną zastawę i bieliznę stołową oraz  dekoracje i dodatki, które podkreślą wyjątkowy charakter tej uroczystości. Doskonale wkomponowują się w miejsce, w którym odbywa się wesele, tworząc spójną i atrakcyjną całość. W takim dniu liczą się detale i wszystko musi wyglądać odświętnie.

DODATKOWE ATRAKCJE DLA GOŚCI

Przyjęcie weselne powinno być dla gości niezapomnianym przeżyciem. Dlatego na Państwa życzenie możemy przygotować atrakcje kulinarne wykraczające poza standardową ofertę, które wpisywać się będą w aktualne trendy, jak też w Państwa indywidualne potrzeby. Może to być:

– Bogato zaopatrzony kącik wiejski, tzw. „stół regionalny” z przygotowanymi według tradycyjnych receptur kiełbasami, wiejskimi wędlinami, domowymi przetworami oraz innymi pysznymi specjałami.

– Candy bar, czyli kącik z różnego gatunku słodyczami, wśród których nie może zabraknąć najmodniej w danym sezonie przystrojonego tortu weselnego.

ZORGANIZUJ Z NAMI WESELE SWOICH MARZEŃ!

Zapytaj o szczegóły oferty